Przerwa wakacyjna

Przypominamy, że od 16 lipca do 27 lipca 2018 r.  przedszkole będzie nieczynne.

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim Przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych dni, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola! Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości!

Dyrekcja i Nauczyciele

Uwaga zmiana terminu !!!

Informujemy, że Bajtusiowy Piknik Rodzinny odbędzie się 14 czerwca (czwartek) br., rozpoczęcie o godz. 17.00.

Za zmianę przepraszamy i serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja Przedszkola

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Już w czerwcu ...

Bajtusiowy Piknik Rodzinny

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci na Bajtusiowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się na przedszkolnym placu zabaw, w dniu 15 czerwca br. (piątek), rozpoczęcie o godzinie od 16.00. Prosimy aby w tym dniu w miarę możliwości odebrać dzieci z przedszkola do godz. 15.00. W programie: występy dzieci, pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola, konkursy, zabawy sprawnościowe, malowanie twarzy, stoisko z niespodziankami, stoisko z balonami, odwiedziny Wiewióra, poczęstunek oraz wiele innych atrakcji. Życzymy udanej zabawy!

Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Bajtuś 3