Wakacje!!!

Serdecznie dziękujemy za  całoroczną współpracę wszystkim Przedszkolakom, ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom przedszkola.

Życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola!

Drodzy Rodzice!

Prosimy o zaopatrzenie swoich pociech w nakrycia głowy oraz kremy ochronne z filtrem. Prosimy aby kremy były podpisane. Dziękujemy!

Informacja dla Rodziców - podpisanie umowy

Prosimy Rodziców, którzy zadeklarowali chęć współpracy z Przedszkolem Kajtuś w nowym roku szkolnym 2019/2020, o podpisanie umowy o świadczeniu usług przedszkolnych. Umowy można podpisywać w kancelarii do 14.06.2019 r.

21 czerwiec - przedszkole nieczynne

Drodzy Rodzice przypominamy, że w dniu 21 czerwiec (piątek po Bożym Ciele) przedszkole będzie nieczynne.

Kajtusiowy Piknik Rodzinny!

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dzieci na Kajtusiowy Piknik Rodzinny, który odbędzie 6 czerwca br. (czwartek) na przedszkolnym placu zabaw, początek o godz. 16.00. Prosimy aby w tym dniu w miarę możliwości odebrać dzieci z przedszkola do godz. 15.00. Więcej szczegółów na plakacie. Życzymy udanej zabawy!

Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Kajtuś