Życzenia Wielkanocne!

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. W tym roku, gdy świat się zatrzymał  i uświadomił nam jak bardzo kruche jest życie naszych bliskich i nasze, niech te święta będą dla Nas szczególne. Niech Blask Zmartwychwstania rozświetli wszystkie smutki i niepokoje. Niech przyniesie radość z rzeczy, które do tej pory wydawały się małe.

Pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych

życzą Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola Kajtuś.

Plan zajęć online!

Ważna informacja!

Przypominamy także, że przysługuje Państwu zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem do lat 8. na okres zamknięcia placówek. Wystarczy u swojego pracodawcy złożyć stosowny druk bez konieczności wizyty u lekarza.

Oświadczenie ZAS-36 - Oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do 8 lat.

Umowa o świadczenie usług przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

Drodzy, Rodzice, w związku z ogłoszoną pandemią, przedłużamy termin popisania umowy.

Ważna informacja!

Informujemy, że Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole  Kajtuś z siedzibą w Rybniku przy ul. Św. Józefa 64 w dnia od 12 do 13 marca br. pełni dyżur tylko dla dzieci, które nie mają zapewnionej opieki w domu. Od dnia 16 marca do 25 marca br. decyzją Rządu RP przedszkole będzie zamknięte. O kolejnych decyzjach będziemy Państawa informować na bieżąco.

Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Kajtuś