Rozstrzygnięcie konkursu "Wakacje w rodzinnym obiektywie".

W ostatni dzień wakacji podsumowaliśmy konkurs fotograficzny „Wakacje w rodzinnym obiektywie". Celem konkursu było: zachęcanie do wspólnego spędzania czasu z rodziną, rozbudzanie zainteresowań dzieci, dostrzeganie piękna miejsc, w których spędzamy czas wolny, poszerzanie wiedzy dzieci na temat miejsca, w którym przebywają (krajobraz, zabytki również obiekty przyrodnicze), rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci i rodziców.
Bardzo dziękujemy wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom za udział w konkursie oraz gratulujemy każdemu z osobna kreatywności w spędzaniu czasu wolnego z dzieckiem. A oto laureaci konkursu: Pani Małgorzata z córkami Sylwią i Katarzyną, Pani Agata z synem Kubą, Pani Hanna z córką Jagodą i synem Kajetanem, Pani Karolina z synem Marcinem, Pani Monika z córkami Mają i Milą, Pani Sylwia z córką Nadią, Pani Ewelina z synem Filipem, Pani Katarzyna z córką Amelią.