Referencje Rodziców

"Byłam na dniu otwartym-doskonale zorganizowana akademia, widać ogrom  pracy wychowawczyń. A co najważniejsze - widać łączącą więź dzieci z "Ciociami". Polecam z pełną odpowiedzialnością"

Alina Strzałka

"Polecam wszystkim to przedszkole. Małe grupy w których dzieci czują się jak w rodzinie. Mnóstwo ciekawych gości, wycieczek i zajęć dodatkowych. Rewelacyjny kontakt z pedagogami-ciociami bardzo serdeczna atmosfera. Jeszcze raz POLECAM!"

Hanna Ciałoń

"Z czystym sumieniem polecam przedszkole w 100 %. Super atmosfera."

Rodzina Stopnickich

"Serdecznie polecam wszystkim Rodzicom Przedszkole. Wszystkie Panie wychowawczynie są osobami wyrozumiałymi i cierpliwymi. Kochają i pomagają, uczą i wspierają. Trudne okresy dziecka, szczególnie dziecka ze stwierdzonymi problemami, dzięki temu wsparciu zostają przełamane i zażegnane. Szybka reakcja logopedy i wychowawcy oraz odpowiednie ćwiczenia sprawiają, że dziecko czyni postępy. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna - zarówno dzieciom jak i Rodzicom dzięki całemu personelowi."

Mama Ani

"'Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat' J. Korczak - Te słowa doskonale opisują atmosferę przedszkola. Indywidualne podejście, wykwalifikowana kadra, nowoczesność oraz edukacja. "

Sabina Garczarek

"Mogę bez wyrzutów sumienia w 100% polecić przedszkole innym  rodzicom, dziecko w tym przedszkolu będzie się rozwijało na wysokim  poziomie, a jako rodzic jestem spokojna przede wszystkim o  bezpieczeństwo."

Mama Mai

"Najlepsze przedszkole - polecam z czystym sumieniem"

Mama Franka

"Z całego serca dziękuję i życzę samych radości i sukcesów."

Antek z grupy Biedronek

"Dziękuję za naukę oraz opiekę i życzę wiele radości."

Antek

"Serdeczne podziękowania za wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwe  podejście, dzięki któremu każdy problem stawał się błahy a każdy sukces wielki."

Mama Antka

"Jesteśmy wdzięczni za stworzenie naszemu synowi nie tylko warunków do  wspaniałego rozwoju, ale również miejsca pełnego ciepła i serca, do którego chętnie się przychodzi. Piękne dziękujemy."

Rodzice Antka

Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Kajtuś